Ilmoittautuminen pikkujouluihin käynnistynyt

26.10.2021

Yhdistyksen perinteeksi muodostuneet pikkujoulut järjestetään tänä vuonna vuoden tauon jälkeen perjantaina 3.12. klo 17.30 alkaen Helsingissä ravintola Casa Largossa (Asema-aukio 2).

 

Tarjolla on hyvää seuraa, ruokaa ja juomaa.

 

Sitovat ilmoittautumiset 17.11. mennessä yhdistyksen kotisivun www.taay.fi etusivulla olevan lomakkeen kautta.

 

Yhdistys tarjoaa ruokailun lisäksi pääkaupunkiseudun ulkopuolelta saapuville jäsenille kohtuulliset matkakulut sekä yhden yön yöpymiskulut 50 euroon asti kuitteja vastaan. Kannattaa siis tulla kauempaakin. Lisätietoja sihteeriltä sähköpostitse sihteeri@taay.fi.

 

Tapahtuma halutaan järjestää turvallisesti. Tilaisuuksissa noudatetaan viranomaisohjeita. Yhdistys seuraa COVID19-epidemiatilanteen kehittymistä ja viestii tarvittaessa sen vaikutuksista tapahtuman toteuttamiseen. Tilaisuus toteutuu, mikäli ilmoittautuneita on vähintään 20.

 

Olet lämpimästi tervetullut pikkujouluihin.

 

TAPAHTUMA PERUTTU VÄHÄISEN OSALLISTUJAMÄÄRÄN VUOKSI.